niedziela, 14 lutego 2016

Aplikacja do spania

Moje problemy z zasypianiem trwały do momentu kiedy przez zupełny przypadek znalazłem bardzo ciekawą aplikację na smartphony. A jej wszelakie możliwości są po prostu powalające.

Aplikacja nazywa się "Sleep as Android" dostępna jest za darmo w sklepie google poźniej aktywując wersje pro mamy dostęp do rozszerzonych funkcji, nie wiem jak to jest w przypadku iphonów bo niestety nie posiadam i nie mam możliwości sprawdzenia ale podejrzewam, że również na urządzenia z iOS również aplikacja jest dostępna.

Aplikacja ta ma bardzo wiele funkcji, najbardziej przypadła mi do gustu możliwość usypiania poprzez kołysankę. Mi najbardziej przypadła "burza" bo kojarzy mi się z dzieciństwem kiedy to podczas burzy kładłem się na łóżko i po chwili zasypiałem, a burzy po obudzeniu już nie było :) do wyboru mamy również inne dźwięki takie jak wieloryby, górski potok, biały szum a także możemy ustawić sobie radio. Kolejną możliwością jest monitorowanie snu, po prostu kładziemy telefon blisko siebie na materacu a on poprzez wyczuwanie ruchu daje nam obraz na wykresie odnośnie naszej aktywności podczas spania.
Dodatkowo również możemy ustawić własną idealną dzienną długość snu i również budzik możemy ustawić z tym żeby go rano wyłączyć to nie jest tak prosto ponieważ mamy do wykonania bardzo proste zadanie co ma pobudzić nasz mózg.

Moim zdaniem aplikacja warta polecenia przynajmniej do wypróbowania :) link do aplikacji:
Sleep as Android
Pozdrawiam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz